Bu sayfada gösteriliyor : 19
Filtre
Kategoriler
Daha fazla göster

Fiyat

Seviye

Dil

Puanlar
 • Temel NLP Eğitimi (Ayrıntılı) HBC Eğitim Danışmanlık -
  Profesyonel NLP eğitimlerine giden yol sağlam temellerden geçer işte sizlere NLP en doğru ve de en detaylı şekilde anlatacak, temel oluşturacak Temel NLP Eğitimi. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  35 Ders 03:29:15 Saat Trkce Beginner
  TL99.99 TL200
  5
  1 Puanlar
  Sertifikalı
 • NLP İle Kişisel Geçmişi Değiştirme HBC Eğitim Danışmanlık -
  Eski sınırlayıcı inançlar ve davranışlardan kopmak için uygulanır. Eğer sürekli tekrar eden ve geçmişte size sorun yaratan ve bu sorunları tetikleyen bir olayı seçerek işe başlarsanız, burada anlatılanları uygulayarak çok güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  14 Ders 01:52:45 Saat Trkce Intermediate
  TL79.99 TL200
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Sunumda Hipnotik Dil Kalıpları HBC Eğitim Danışmanlık -
  Sunum esnasında Hipnotik olarak kişileri yakalayabilir ve bu sayede daha etkili, verimli sunum yapabilirsiniz. Bu sunumla karizma motifli bir eğitmen veya sunucu olabilirsiniz. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  28 Ders 03:05:45 Saat Trkce Intermediate
  TL89.99 TL200
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Temel Hipnoz Eğitimi (Ayrıntılı) HBC Eğitim Danışmanlık -
  Hipnozun temelini öğrenip, hipnoz, trans ve bilinç, bilinçdışı özelliklerini en iyi şekilde fark edip tüm yetkinliklerini kullanabilmemizi sağlayacak kurs olup farkındalığı yaşamak isteyen ve kendi zihin sağlığını korumak isteyenler. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  22 Ders 02:41:15 Saat Trkce Intermediate
  TL89.99 TL300
  4
  1 Puanlar
  Sertifikalı
 • Hipnotik Metafor ve Metafor Oluşturma HBC Eğitim Danışmanlık -
  Metafor, binlerce kelime veya birçok resimle eşdeğerlidir. İyi bir iletişim, başarılı yazı yazma sanatı, eğitim, öğretim ve terapinin temeli, Metaforların Hipnotik özellikleri sayesinde etkili yayınlar, yayımlar, etkili iletişimler, ilişkilerimiz de daha güçlü bir birliktelik ile öykülerde, hikayelerde ve kültürler de geçen metaforları fark edebilir, bunu kullanarak hayatımız da hipnotik durumlar oluşturabiliriz. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  17 Ders 01:47:15 Saat Trkce Intermediate
  TL89.99 TL300
  4
  1 Puanlar
  Sertifikalı
 • NLP Stratejileri (Ayrıntılı Anlatım) HBC Eğitim Danışmanlık -
  NLP Practitioner Eğitiminin Bölümlerinden biri olan NLP Stratejilerinde Eğer bir kişiye daha iyi bir karar verme stratejisi sunarsanız ona sadece tek bir kararda değil, hayatı boyunca vereceği bütün kararlarda yardım etmiş olursunuz. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  21 Ders 02:46:15 Saat Trkce Intermediate
  TL79.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • NLP Milton Modeli Trans HBC Eğitim Danışmanlık -
  NLP Practitioner Eğitiminin Bölümlerinden birini oluşturan NLP Milton Modeli Trans sayesinde bilinç ve bilinçdışının açıklığından yararlanarak trans sürecini oluşturabilir, milton dil kalıpları sayesinde trans dilini en doğru biçimde kullanabilirsiniz. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  29 Ders 02:39:15 Saat Trkce Intermediate
  TL89.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • NLP Meta Model Trans, İkna ve İletişim HBC Eğitim Danışmanlık -
  NLP Practitioner Eğitiminin Bölümlerinden birini oluşturan Meta Model NLP'nin Temellerini oluşturmuş ve NLP 'nin ilk modeli olarak karşımıza çıkar. Gündelik yaşamda iletişim, dili kullanma ustalığı ve ikna becerileri ile birlikte trans dilini kavrayabilmek için en mükemmel yöntemlerin başında gelir. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  25 Ders 02:58:30 Saat Trkce Intermediate
  TL89.99 TL300
  4
  1 Puanlar
  Sertifikalı
 • NLP Practitioner HBC Eğitim Danışmanlık -
  NLP ileri boyutu olan Fobi, Trans, Korku , Ruh Hali ve Durum yönetimi gibi üst düzey çalışmaları barındıran NLP'nin Profesyonellik boyutunu oluşturan NLP Practitioner ile NLP ileri seviye konularını kapsamaktadır. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  105 Ders 13:39:30 Saat Trkce Intermediate
  TL149.99 TL1000
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Master NLP Practitioner HBC Eğitim Danışmanlık -
  NLP'nin en ileri konularını kapsayan bir eğitimdir. NLP biçimlerini Düşünme ve Kavrama, NLP sürecinin nasıl ilerlediği, NLP ile kişilik analizi, Dil kalıpları, Davranış ve inanç değiştirme, Çerçeveleme ve Yeniden Çerçeveleme, Değişim oluşturma gibi bir çok bölümden oluşan NLP 'nin Son eğitimidir.
  97 Ders 10:00:30 Saat Trkce Intermediate
  TL189.99 TL1999
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • NLP'de İletişim ve İkna Teknikleri HBC Eğitim Danışmanlık -
  İletişim ve ikna da kişiler ile en iyi iletişim için kişileri derinlemesine tanımamız gerekmektedir. NLP'de ise insan ve kişilik kategorileri sayesinde insanların sürekli beş farklı dil davranışlarından birini kullanmak istediklerini tespit edildi. Bu sayede Master NLP Practitioner'in bölümlerinden birini oluşturmaktadır. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  19 Ders 02:10:15 Saat Trkce Intermediate
  TL86.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • NLP Davranış ve İnanç Değiştirme HBC Eğitim Danışmanlık -
  Hiç bir şey tek başına bir anlam taşımaz anlam taşıyan tek şey insanların bütünlüğüdür. Her davranışın ardında mutlaka bir olumlu niyet vardır. Bu olumlu niyeti değiştirdiğimiz de NLP destekli inanç ve davranış değiştirilebilir. Burada inanç ve davranış değiştirebilirsiniz. Master NLP Practitioner'in bölümlerinden birini oluşturmaktadır. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  17 Ders 01:38:45 Saat Trkce Intermediate
  TL74.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • NLP Problem Çözme Teknikleri HBC Eğitim Danışmanlık -
  Hiç bir sorun kendi içerisinde ve kendi başına bir anlam ifade etmez. Öyle ki tüm problemler onları anlamlandırdığımız doğrultuda zihnimizde ki çerçeveler doğrultusunda şekillenir ve sorun olur. Bu yüzden Master NLP Practitionerin bölümlerinden olan Çerçevelemeler sayesinde problemleri çözebiliriz. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  16 Ders 01:54:15 Saat Trkce Intermediate
  TL79.99 TL300
  4
  1 Puanlar
  Sertifikalı
 • Sunumda NLP Destekli Sözsüz İletişim HBC Eğitim Danışmanlık -
  NLP eğitmeleri genellikle sunumlarında burada anlatılan teknikleri ve yöntemleri kullanırlar. Bu sayede etkili bir biçimde NLP Destekli sözsüz iletişim ile mimik, beden dili ve tonlamaları fark edeceğiz. Eğitimcinin Eğitimi bölümlerinden birini oluşturan NLP Destekli sözsüz iletişim sunumda etkili yöntemdir. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  18 Ders 01:40:15 Saat Trkce Intermediate
  TL79.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Sunum ve İletişim de Hipnotik Gizli Metaforlar HBC Eğitim Danışmanlık -
  İzleyicinin, Dinleyicinin veya alıcının dikkatini çekmek, bilinçdışı düzeyde iletişim kurmak için kullanılabilecek teknikleri kapsamakla birlikte dünyaca ünlü komedyenler veya sahne performancılarının kullandığı teknikleri kapsamaktadır. Eğitimcinin Eğitiminin bölümlerinden biride hipnotik gizli metaforlardır. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  13 Ders 01:11:45 Saat Trkce Intermediate
  TL89.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • NLP Dili Hipnotik Dil Kullanımı HBC Eğitim Danışmanlık -
  Hayatımızın Sihri olan Sözcükler sizin için önemli olan bir şeyi yapmaktan sizi alıkoyduğunu fark ettiğiniz zaman, sözcükleri değiştirin. Sözcükler değiştiğinde NLP Dili kullanıldığında Hayatınızı değiştirirsiniz. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  16 Ders 01:26:15 Saat Trkce Intermediate
  TL86.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • NLP'de Değişim Oluşturma ve Değişimi Yönetme HBC Eğitim Danışmanlık -
  Bilgilerimiz de kendimiz de aslında bir sistemin parçasıyız sistemin bir parçasının bozulması tüm sistemi bozar. NLP değişim teknikleri ile bu değişimlerden sistemi koruyan ve en etkili şekilde sizleri doğru yönlendirmeye yardımcı olur. Master NLP Practitioner bölümlerindendir. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  13 Ders 01:14:30 Saat Trkce Intermediate
  TL79.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Temel Quantum Enerjisi Teknikleri HBC Eğitim Danışmanlık -
  Quantum enerjiyi kullanma biçiminiz yaşam gücünüzü, iletişim gücünüzü, arkadaşlık ve özel ilişkilerinizde son derece etkilidir. Quantum Enerjiniz doğru biçimde yönlendirebilirseniz. Quantum enerjisini uygulamalı ve adım adım öğreneceğiz. Böylece daha etkili bir şekilde yaşam standartlarını oluşturabiliriz. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  21 Ders 01:49:30 Saat Trkce Intermediate
  TL89.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Hipnoz Practitioner HBC Eğitim Danışmanlık -
  Hipnozu profesyonel boyutta öğrenme becerileri ile hipnozu uygulayabilecek ileri boyut Hipnoz eğitimi içeriğine sahiptir. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  25 Ders 05:06:00 Saat Trkce Intermediate
  TL99.99 TL1000
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı