Bu sayfada gösteriliyor : 17
Filtre
Kategoriler
Daha fazla göster

Fiyat

Seviye

Dil

Puanlar
 • Etkili Öğrenme ve Zihin Geliştirme Teknikleri HBC Eğitim Danışmanlık -
  Daha Hızlı ve Etkili Öğrenerek Dahi Gibi Hissettireceği gibi gündelik hayatınızda zihninizi geliştirecek teknikleri öğreneceksiniz. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  21 Ders 01:32:45 Saat Trkce Advanced
  TL78.99 TL250
  4
  2 Puanlar
  Sertifikalı
 • Etkili Zaman Yönetimi ve Etkili Planlama HBC Eğitim Danışmanlık -
  Zamanınızı en verimli şekilde yönetip, zamanı planlamayı uygulamalı olarak öğreneceğiniz bir kurs programı Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  18 Ders 01:30:30 Saat Trkce Intermediate
  TL79.99 TL250
  5
  1 Puanlar
  Sertifikalı
 • Kariyer Koçluğunda Kullanılan Teknikler HBC Eğitim Danışmanlık -
  Kariyerinize yön vermek, gelecekte doğru iş yaptığınızdan doğru kariyere sahip olacağınız dan emin olmak için kariyer koçlarının kullandığı teknikleri kullanın ya da kariyer koçluğu yapanların mesleki yetkinliklerini artıracaktır. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  7 Ders 01:19:15 Saat Trkce Intermediate
  TL96.99 TL250
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Yaşam Koçluğunda Kullanılan Koçluk Teknikleri HBC Eğitim Danışmanlık -
  Davranış alışkınlıklarını değiştirerek yepyeni davranış alışkanlığı kazandıran bu teknikler yaşam koçlarının danışanlarına uyguladığı teknikleri kapsamaktadır. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  7 Ders 01:09:15 Saat Trkce Intermediate
  TL89.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • YAŞAM KOÇLUĞU Bilgen Bingöl -
  Kendini keşfet
  0 Ders 00:00:00 Saat Trkce Beginner
  TL150 TL250
  0
  0 Puanlar
  Canlı Danışmanlık
 • NLP Problem Çözme Teknikleri HBC Eğitim Danışmanlık -
  Hiç bir sorun kendi içerisinde ve kendi başına bir anlam ifade etmez. Öyle ki tüm problemler onları anlamlandırdığımız doğrultuda zihnimizde ki çerçeveler doğrultusunda şekillenir ve sorun olur. Bu yüzden Master NLP Practitionerin bölümlerinden olan Çerçevelemeler sayesinde problemleri çözebiliriz. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  16 Ders 01:54:15 Saat Trkce Intermediate
  TL79.99 TL300
  4
  1 Puanlar
  Sertifikalı
 • Bilinçdışı İletişim ve Etkileyici Sunum HBC Eğitim Danışmanlık -
  Bilinçdışı ile yapılan iletişimler en etkileyici ve de en başarılı iletişim çeşididir. Bilinçdışı iletişimin Türkiye de ki en geniş çaplı eğitimine şuanda bakıyorsunuz. Eğitimcinin Eğitiminin bölümlerinden birini oluşturmaktadır. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  26 Ders 02:33:30 Saat Trkce Intermediate
  TL89.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Sunumda Platform Becerileri HBC Eğitim Danışmanlık -
  Yüce hayaller kurun, hayal kurdukça yücelirsiniz. Vizyonunuz bir gün geleceğiniz yer konusundaki vaadinizdir. Sunumlar etkili platform becerileri artırmak, anafikiri verme teknikleri, giriş becerileri artırma da kullanılan teknikler. Burada ki teknikler Eğitimcinin Eğitimi bölümlerinden birini oluşturmaktadır. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  21 Ders 02:06:45 Saat Trkce Intermediate
  TL82.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Sunumda Ses Ustalığı Teknikleri HBC Eğitim Danışmanlık -
  Ses gücünüzü ve ustalığınızı geliştirmek için tıpkı bir enstrüman çalmak gibi sesinizi de kullanmayı öğrenebilirsiniz. Eğitimcinin Eğitimi bölümlerinden birini oluşturan kaliteli bir içeriğe sahiptir. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  17 Ders 01:17:30 Saat Trkce Intermediate
  TL79.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Sunum Yaparken Mekanı Kullanma HBC Eğitim Danışmanlık -
  Sunum yaparken NLP desteğini alarak bilinçdışı iletişim yollarını etkili bir şekilde kullanarak, sunum yaptığınız da mekanı etkili olarak kullanabileceğini teknikleri ve satratejilerini göreceğiz. Eğitimcinin eğitimi bölümlerinden önemli bir kısmını kapsamaktadır. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  14 Ders 01:09:15 Saat Trkce Intermediate
  TL79.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Sunumda Sahne Kontrolü HBC Eğitim Danışmanlık -
  Konuşmacı olarak başarınızın en belirleyici faktörlerinden biri, konuşmayı yaptığınız mekandır. Eğitimcinin eğitimi bölümlerinden birini oluşturmaktadır. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  13 Ders 00:56:45 Saat Trkce Intermediate
  TL76.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Usta Eğitmenlerin Sırrı HBC Eğitim Danışmanlık -
  Profesyonel konuşmacıların diğer konuşmacılarından farklı yaptıkları farklılıklar ve kazançlarını nasıl artırdığı ile ilgili detaylı bilgileri kapsamakla birlikte NLP destekli anlatım yapılmaktadır. Eğitimcinin Eğitimi bölümlerinden birini oluşturmaktadır. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  14 Ders 01:03:45 Saat Trkce Intermediate
  TL96.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Eğitimcinin Eğitimi HBC Eğitim Danışmanlık -
  Bilinçdışı iletişim, ses ustalığı, mekan ve sahne kontrolü, usta eğitmenlerin sırrı, sunumda platform becerileri, sözsüz iletişim, planlama ve hazırlık, hipnotik gizli metaforlar ile eğitmenlerin sahip olabileceği tüm yetkinlikler işlenmektedir. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  182 Ders 15:39:45 Saat Trkce Intermediate
  TL199.99 TL1500
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Kurumsal Değişim Koçluğu HBC Eğitim Danışmanlık -
  Kurumsal değişim geleceğin yükselen yıldızıdır. Değişmeyen kurum geçmişin tozlu sayfalarında sadece kalır. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  12 Ders 01:18:00 Saat Trkce Intermediate
  TL82.99 TL450
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Kuşaklar Arası Liderlik ve CEO Eğitimi HBC Eğitim Danışmanlık -
  “Hayatınız boyunca mutlu olmak istiyorsanız – gelecek nesle yardım edin.” Bir liderin sahip olduğu becerileri edin ve CEO becerilerine hazırlan.. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  17 Ders 02:19:30 Saat Trkce Intermediate
  TL82.99 TL350
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Kişisel Markanı Oluştur Fark At (Kendini Marka Yap) HBC Eğitim Danışmanlık -
  Ayna sana güzelliklerini gösterecek, Değerli dakikalarını nasıl harcadığını. Kişisel Markanı oluşturma ve Markasal olma Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır..
  19 Ders 00:00:00 Saat Trkce Intermediate
  TL84.99 TL600
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • CV Hazırlama, Mülakat Teknikleri, Kariyer Yönetimi, Planlama HBC Eğitim Danışmanlık -
  4 Kurs bir arada Etkili CV Hazırlama, Mülakat Teknikleri, Kariyer Yönetimi ve etkili kariyer planlaması hepsi bir arada. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  18 Ders 02:23:30 Saat Trkce Intermediate
  TL84.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı