Bu sayfada gösteriliyor : 18
Filtre
Kategoriler
Daha fazla göster

Fiyat

Seviye

Dil

Puanlar
 • İletişim ve İkna Teknikleri Eğitimi HBC Eğitim Danışmanlık -
  İletişimin sihirli dünyasıyla ikna kabiliyetini artırma Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  13 Ders 01:00:00 Saat Trkce Intermediate
  TL89.99 TL350
  4
  1 Puanlar
  Sertifikalı
 • A dan Z ye Profesyonel Koçluk Teknikleri HBC Eğitim Danışmanlık -
  Koçluk tekniklerini kişiler kendi kendilerine uygulayarak başarıyı getirmelerine katkı sağlayıp, farkındalık yaratan bu profesyonel teknikleri öğrenecek, aynı zaman profesyonel olarak koçluk yapan kişilerin koçluk yetkinliklerini artırmayı sağlayacak yedi koçluk alanını kapsayan bir eğitimdir. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  50 Ders 08:26:30 Saat Trkce Intermediate
  TL99.99 TL500
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Yönetici ve Şirket Koçluğunda Kullanılan Teknikler HBC Eğitim Danışmanlık -
  Yönetici Koçluğu, şirketler koçluğu yapmak isteyen veya kendi kendine yönetici koçluğu yapmak isteyenler, şirketinize koçluk yapmak isteyenlerin bu alanda kariyer yapmak isteyenler için kullanılan profesyonel koçluk tekniklerini kapsamaktadır. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  8 Ders 01:28:30 Saat Trkce Intermediate
  TL96.99 TL150
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Kariyer Koçluğunda Kullanılan Teknikler HBC Eğitim Danışmanlık -
  Kariyerinize yön vermek, gelecekte doğru iş yaptığınızdan doğru kariyere sahip olacağınız dan emin olmak için kariyer koçlarının kullandığı teknikleri kullanın ya da kariyer koçluğu yapanların mesleki yetkinliklerini artıracaktır. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  7 Ders 01:19:15 Saat Trkce Intermediate
  TL96.99 TL250
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • NLP Koçluğunda Kullanılan Teknikler HBC Eğitim Danışmanlık -
  NLP koçluğunda kullanılan yol açma teknikleri ile kendi hayatında NLP koçluğunun tekniklerini kullan. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  9 Ders 01:12:15 Saat Trkce Intermediate
  TL96.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Temel Koçluk Becerileri Eğitimi HBC Eğitim Danışmanlık -
  İster koçluğa adım atın ister tüm koçlukların temeli olan temel koçluk becerilerine sahip olup kendi hayatınıza uygulayın. Bu eğitim ile hayatınızın milladini yaşayacaksınız. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  13 Ders 02:27:15 Saat Trkce Intermediate
  TL99.99 TL500
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Sunuma Etkileyici ve Başarılı Giriş Teknikleri HBC Eğitim Danışmanlık -
  İyi bir başlangıç işin yarısıdır. Sunumda ilk izlenimi oluşturma ve sunuma güçlü giriş sunumun en önemli kısmıdır. Başlangıç özellikle yeni ve hassas bir şeyde her türlü işin en önemli kısmını oluşturur; işte o an karakterin biçimlendirildiği ve istenen izlenimin daha kolay elde edildiği andır. Eğitimcinin Eğitimi bölümlerinden ve içeriklerindendir. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  28 Ders 02:10:15 Saat Trkce Intermediate
  TL79.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Etkileyici Sunum Hazırlık Teknikleri HBC Eğitim Danışmanlık -
  Bir konuşmacı olarak elde edeceğiniz başarının tam yüzde 90’ı ne kadar iyi hazırlandığınıza bağlı olacaktır. Ne kadar iyi planlama ve hazırlık yaparsanız, konuşmayı yapmak üzere insanların karşısına çıktığınızda o kadar çok kendinize güvenirsiniz. Hazırlık ve planlama teknikleri, uygulamaları ile birlikte verilen bu kurs Eğitimcinin Eğitimi bölümlerinden birini oluşturmaktadır. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  18 Ders 01:48:45 Saat Trkce Intermediate
  TL96.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Etkili Öğrenme Teknikleri ile Öğrenmeyi Öğrenme HBC Eğitim Danışmanlık -
  Öğrenmeyi öğrenmek hayatımızda ki en etkili kavrama ve öğrenme sistemidir. Eğitimcinin Eğitiminin bölümlerinden birini oluşturmaktadır. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  17 Ders 01:49:30 Saat Trkce Intermediate
  TL84.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Kurumsal Koçluk HBC Eğitim Danışmanlık -
  Kurumlarda kurumsal koçluk yapabilme becerisi ve yetkinliği kazandıracak, kurumsal zorluklar ve kurumsal koçluk adımlarını öğreneceğiz. Kurumsal koçluk alanında kariyer yapmak isteyen kariyere başlamak isteyenler. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  34 Ders 04:20:00 Saat Trkce Intermediate
  TL79.99 TL700
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Yönetici ve Takım Koçluğu HBC Eğitim Danışmanlık -
  Bugünün hızlı değişen, yüksek teknoloji toplulukları yalnızlığı besler bu nedenle de işbirliğine dayalı ilişkileri her zamankinden daha önemli hale getirir. Burada takım koçluğunun ve yönetici detaylı anlatımı mevcuttur. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  19 Ders 01:49:15 Saat Trkce Intermediate
  TL99.99 TL999
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Siyasette Beden Dili ve Siyasi Liderlerin Analizi HBC Eğitim Danışmanlık -
  Siyasette söylemler değil beden dilidir bilinçaltına gönderen mesajlar, Dünya liderlerinin beden dillerini incele. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  25 Ders 03:14:15 Saat Trkce Intermediate
  TL89.99 TL500
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Duygusal Zeka Eğitimi HBC Eğitim Danışmanlık -
  İnsanlarla uğraşırken mantıklı varlıklar ile değil duygusal varlıklar ile uğraşmakta olduğunu unutma. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  33 Ders 01:35:00 Saat Trkce Intermediate
  TL82.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Kurumsal Değişim Koçluğu HBC Eğitim Danışmanlık -
  Kurumsal değişim geleceğin yükselen yıldızıdır. Değişmeyen kurum geçmişin tozlu sayfalarında sadece kalır. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  12 Ders 01:18:00 Saat Trkce Intermediate
  TL82.99 TL450
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Kuşaklar Arası Liderlik ve CEO Eğitimi HBC Eğitim Danışmanlık -
  “Hayatınız boyunca mutlu olmak istiyorsanız – gelecek nesle yardım edin.” Bir liderin sahip olduğu becerileri edin ve CEO becerilerine hazırlan.. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  17 Ders 02:19:30 Saat Trkce Intermediate
  TL82.99 TL350
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Kişisel Markanı Oluştur Fark At (Kendini Marka Yap) HBC Eğitim Danışmanlık -
  Ayna sana güzelliklerini gösterecek, Değerli dakikalarını nasıl harcadığını. Kişisel Markanı oluşturma ve Markasal olma Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır..
  19 Ders 00:00:00 Saat Trkce Intermediate
  TL84.99 TL600
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • CV Hazırlama, Mülakat Teknikleri, Kariyer Yönetimi, Planlama HBC Eğitim Danışmanlık -
  4 Kurs bir arada Etkili CV Hazırlama, Mülakat Teknikleri, Kariyer Yönetimi ve etkili kariyer planlaması hepsi bir arada. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  18 Ders 02:23:30 Saat Trkce Intermediate
  TL84.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Etkili Anne Baba Eğitimi HBC Eğitim Danışmanlık -
  Çocuğunuzu, Yapay Hayat ile değil; Hayatın provası ile hazırlayın. Anne ve Babaların doğru bildiği yanlış davranışlar neler. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  18 Ders 02:16:00 Saat Trkce Intermediate
  TL84.99 TL500
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı