Bu sayfada gösteriliyor : 21
Filtre
Kategoriler
Daha fazla göster

Fiyat

Seviye

Dil

Puanlar
 • İletişim ve İkna Teknikleri Eğitimi HBC Eğitim Danışmanlık -
  İletişimin sihirli dünyasıyla ikna kabiliyetini artırma Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  13 Ders 01:00:00 Saat Trkce Intermediate
  TL89.99 TL350
  4
  1 Puanlar
  Sertifikalı
 • Yaşam Koçluğu, Nlp teknikleri melek babacan alsan -
  NLP teknikleri, yaşam koçluğu, ilişki koçluğu , aile ilişkileri alanlarında bir uzmana duyacağınız ihtiyaçtan fazlasını bulacaksınız. Samimiyet ve güvenle.
  0 Ders 00:00:00 Saat Trkce Intermediate
  TL89 TL100
  0
  0 Puanlar
  Canlı Danışmanlık
 • Sunumda Hipnotik Dil Kalıpları HBC Eğitim Danışmanlık -
  Sunum esnasında Hipnotik olarak kişileri yakalayabilir ve bu sayede daha etkili, verimli sunum yapabilirsiniz. Bu sunumla karizma motifli bir eğitmen veya sunucu olabilirsiniz. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  28 Ders 03:05:45 Saat Trkce Intermediate
  TL89.99 TL200
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Sunumda Etkili Konuşma ve İkna HBC Eğitim Danışmanlık -
  Tarih boyunca, insan etkisinin zirvesi diğerlerini ikna edebilme becerisi olmuştur. Bu itibarla, halka hitap etmenin amacı, konuşmacının sözcüklerinin yokluğunda gerçekleşmeyecek bir etkinin meydana gelmesine sebep olmaktır. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  15 Ders 01:35:15 Saat Trkce Intermediate
  TL89.99 TL250
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • NLP Meta Model Trans, İkna ve İletişim HBC Eğitim Danışmanlık -
  NLP Practitioner Eğitiminin Bölümlerinden birini oluşturan Meta Model NLP'nin Temellerini oluşturmuş ve NLP 'nin ilk modeli olarak karşımıza çıkar. Gündelik yaşamda iletişim, dili kullanma ustalığı ve ikna becerileri ile birlikte trans dilini kavrayabilmek için en mükemmel yöntemlerin başında gelir. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  25 Ders 02:58:30 Saat Trkce Intermediate
  TL89.99 TL300
  4
  1 Puanlar
  Sertifikalı
 • NLP'de İletişim ve İkna Teknikleri HBC Eğitim Danışmanlık -
  İletişim ve ikna da kişiler ile en iyi iletişim için kişileri derinlemesine tanımamız gerekmektedir. NLP'de ise insan ve kişilik kategorileri sayesinde insanların sürekli beş farklı dil davranışlarından birini kullanmak istediklerini tespit edildi. Bu sayede Master NLP Practitioner'in bölümlerinden birini oluşturmaktadır. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  19 Ders 02:10:15 Saat Trkce Intermediate
  TL86.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Sunuma Etkileyici ve Başarılı Giriş Teknikleri HBC Eğitim Danışmanlık -
  İyi bir başlangıç işin yarısıdır. Sunumda ilk izlenimi oluşturma ve sunuma güçlü giriş sunumun en önemli kısmıdır. Başlangıç özellikle yeni ve hassas bir şeyde her türlü işin en önemli kısmını oluşturur; işte o an karakterin biçimlendirildiği ve istenen izlenimin daha kolay elde edildiği andır. Eğitimcinin Eğitimi bölümlerinden ve içeriklerindendir. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  28 Ders 02:10:15 Saat Trkce Intermediate
  TL79.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Etkileyici Sunum Hazırlık Teknikleri HBC Eğitim Danışmanlık -
  Bir konuşmacı olarak elde edeceğiniz başarının tam yüzde 90’ı ne kadar iyi hazırlandığınıza bağlı olacaktır. Ne kadar iyi planlama ve hazırlık yaparsanız, konuşmayı yapmak üzere insanların karşısına çıktığınızda o kadar çok kendinize güvenirsiniz. Hazırlık ve planlama teknikleri, uygulamaları ile birlikte verilen bu kurs Eğitimcinin Eğitimi bölümlerinden birini oluşturmaktadır. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  18 Ders 01:48:45 Saat Trkce Intermediate
  TL96.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Sunumda NLP Destekli Sözsüz İletişim HBC Eğitim Danışmanlık -
  NLP eğitmeleri genellikle sunumlarında burada anlatılan teknikleri ve yöntemleri kullanırlar. Bu sayede etkili bir biçimde NLP Destekli sözsüz iletişim ile mimik, beden dili ve tonlamaları fark edeceğiz. Eğitimcinin Eğitimi bölümlerinden birini oluşturan NLP Destekli sözsüz iletişim sunumda etkili yöntemdir. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  18 Ders 01:40:15 Saat Trkce Intermediate
  TL79.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Sunum ve İletişim de Hipnotik Gizli Metaforlar HBC Eğitim Danışmanlık -
  İzleyicinin, Dinleyicinin veya alıcının dikkatini çekmek, bilinçdışı düzeyde iletişim kurmak için kullanılabilecek teknikleri kapsamakla birlikte dünyaca ünlü komedyenler veya sahne performancılarının kullandığı teknikleri kapsamaktadır. Eğitimcinin Eğitiminin bölümlerinden biride hipnotik gizli metaforlardır. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  13 Ders 01:11:45 Saat Trkce Intermediate
  TL89.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • NLP Dili Hipnotik Dil Kullanımı HBC Eğitim Danışmanlık -
  Hayatımızın Sihri olan Sözcükler sizin için önemli olan bir şeyi yapmaktan sizi alıkoyduğunu fark ettiğiniz zaman, sözcükleri değiştirin. Sözcükler değiştiğinde NLP Dili kullanıldığında Hayatınızı değiştirirsiniz. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  16 Ders 01:26:15 Saat Trkce Intermediate
  TL86.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Bilinçdışı İletişim ve Etkileyici Sunum HBC Eğitim Danışmanlık -
  Bilinçdışı ile yapılan iletişimler en etkileyici ve de en başarılı iletişim çeşididir. Bilinçdışı iletişimin Türkiye de ki en geniş çaplı eğitimine şuanda bakıyorsunuz. Eğitimcinin Eğitiminin bölümlerinden birini oluşturmaktadır. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  26 Ders 02:33:30 Saat Trkce Intermediate
  TL89.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Temel Quantum Enerjisi Teknikleri HBC Eğitim Danışmanlık -
  Quantum enerjiyi kullanma biçiminiz yaşam gücünüzü, iletişim gücünüzü, arkadaşlık ve özel ilişkilerinizde son derece etkilidir. Quantum Enerjiniz doğru biçimde yönlendirebilirseniz. Quantum enerjisini uygulamalı ve adım adım öğreneceğiz. Böylece daha etkili bir şekilde yaşam standartlarını oluşturabiliriz. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  21 Ders 01:49:30 Saat Trkce Intermediate
  TL89.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Sunumda Platform Becerileri HBC Eğitim Danışmanlık -
  Yüce hayaller kurun, hayal kurdukça yücelirsiniz. Vizyonunuz bir gün geleceğiniz yer konusundaki vaadinizdir. Sunumlar etkili platform becerileri artırmak, anafikiri verme teknikleri, giriş becerileri artırma da kullanılan teknikler. Burada ki teknikler Eğitimcinin Eğitimi bölümlerinden birini oluşturmaktadır. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  21 Ders 02:06:45 Saat Trkce Intermediate
  TL82.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Sunumda Ses Ustalığı Teknikleri HBC Eğitim Danışmanlık -
  Ses gücünüzü ve ustalığınızı geliştirmek için tıpkı bir enstrüman çalmak gibi sesinizi de kullanmayı öğrenebilirsiniz. Eğitimcinin Eğitimi bölümlerinden birini oluşturan kaliteli bir içeriğe sahiptir. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  17 Ders 01:17:30 Saat Trkce Intermediate
  TL79.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Sunum Yaparken Mekanı Kullanma HBC Eğitim Danışmanlık -
  Sunum yaparken NLP desteğini alarak bilinçdışı iletişim yollarını etkili bir şekilde kullanarak, sunum yaptığınız da mekanı etkili olarak kullanabileceğini teknikleri ve satratejilerini göreceğiz. Eğitimcinin eğitimi bölümlerinden önemli bir kısmını kapsamaktadır. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  14 Ders 01:09:15 Saat Trkce Intermediate
  TL79.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Sunumda Sahne Kontrolü HBC Eğitim Danışmanlık -
  Konuşmacı olarak başarınızın en belirleyici faktörlerinden biri, konuşmayı yaptığınız mekandır. Eğitimcinin eğitimi bölümlerinden birini oluşturmaktadır. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  13 Ders 00:56:45 Saat Trkce Intermediate
  TL76.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Usta Eğitmenlerin Sırrı HBC Eğitim Danışmanlık -
  Profesyonel konuşmacıların diğer konuşmacılarından farklı yaptıkları farklılıklar ve kazançlarını nasıl artırdığı ile ilgili detaylı bilgileri kapsamakla birlikte NLP destekli anlatım yapılmaktadır. Eğitimcinin Eğitimi bölümlerinden birini oluşturmaktadır. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  14 Ders 01:03:45 Saat Trkce Intermediate
  TL96.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Eğitimcinin Eğitimi HBC Eğitim Danışmanlık -
  Bilinçdışı iletişim, ses ustalığı, mekan ve sahne kontrolü, usta eğitmenlerin sırrı, sunumda platform becerileri, sözsüz iletişim, planlama ve hazırlık, hipnotik gizli metaforlar ile eğitmenlerin sahip olabileceği tüm yetkinlikler işlenmektedir. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  182 Ders 15:39:45 Saat Trkce Intermediate
  TL199.99 TL1500
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Siyasette Beden Dili ve Siyasi Liderlerin Analizi HBC Eğitim Danışmanlık -
  Siyasette söylemler değil beden dilidir bilinçaltına gönderen mesajlar, Dünya liderlerinin beden dillerini incele. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  25 Ders 03:14:15 Saat Trkce Intermediate
  TL89.99 TL500
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Ebeveyn ve Aile Koçluğu HBC Eğitim Danışmanlık -
  Aile Koçluğu eğitimi ile ailenin temel taşlarını, çocuklara koçluk yapmayı, aile yapılarını, ailelerin problemlerini aşmayı sağlama, aile içi iletişimi kuvvetlendirme. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  52 Ders 06:41:45 Saat Trkce Intermediate
  TL99.99 TL900
  5
  1 Puanlar
  Sertifikalı