18-24 MAYIS HAFTASI BURÇ YORUMLARI

KOÇ YÜKSELENİ KOÇ OLANLAR; Yakın çevre bağlantılarınızın önem kazanacağı bir dönem... İletişim hayatınızın hızlanacağı bir döneme geçiş yapıyorsunuz. Yeni projeler, yeni başlangıçlar için uy

Eğitmen Özlem Yıldız Son güncelleme Sun, 17-May-2020
+ Daha fazla göster
18-24 MAYIS HAFTASI BURÇ YORUMLARI

KOÇ YÜKSELENİ KOÇ OLANLAR; Yakın çevre bağlantılarınızın önem kazanacağı bir dönem... İletişim hayatınızın hızlanacağı bir döneme geçiş yapıyorsunuz. Yeni projeler, yeni başlangıçlar için uygun bir zaman fakat kontrolü elden bırakmamak gerekiyor. Net kararlar almaya özen göstermelisiniz. Yurtdışından alacağınız haberler zorlayıcı ve yanıltıcı olabilir. Her türlü konuda önümüzdeki dönem sizin için hareketli geçecektir. İlişkilerinizde zaman zaman hayal kırıklığı yaşamanız mümkün... Eğer öğrenci bir koç burcuysanız konuları tekrar gözden geçirmekte fayda var. Bu hafta kafa karışıklığı ve isteksizlik hissedebilirsiniz... Yaratıcılığınız artacak. Bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirin.

BOĞA YÜKSELENİ BOĞA OLANLAR; Bu hafta güneşin İkizler burcuna geçmesiyle beraber maddi konularda hareketlilik yaşanacak. Parasal ödemeler bu hafta daha fazla önem kazanabilir, verdiğiniz bir borç geri gelebilir. Çarşamba gününden sonra hayatı daha rahat algılayabileceğiniz bir döngüye gireceksiniz. İkili ilişkilerde bazı hayal kırıklıkları yaşamanız mümkün... Kendinizi güçsüz hissetmeyin, güçsüz hissettiğiniz sürece problemler dahada büyüyerek sizi etkiler. Cuma günü Yeniay sizin para evinizde gerçekleşiyor. Bir yatırım veya iş yapmak istiyorsanız cuma gününden sonrasını değerlendirebilirsiniz. Bu süreçte harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Patronlarınızın sizi desteklediğini ve sizinle olmaktan mutluluk duyduğunu hissedebilirsiniz. 

İKİZLER YÜKSELENİ İKİZLER OLANLAR; Arkadaşlarınızdan alacağınız bilgilerle gelecek planlarınızı hayata geçirmek isteyeceksiniz. Çarşamba gününden itibaren Güneş İkizler burcunda sizi parlatacaktır. Cuma günü gerçekleşecek Yeniay sizin burcunuzda... Hayatınızla ilgili atmanız gereken bir adım varsa bu Yeniay sürecini değerlendirmenizde fayda var. Venüs sizin burcunuzda geriliyor. Aşk konularına daha fazla kafayı takacağınız bir dönem... İlişki ile alakalı çözemediğiniz konularla mücadele ediyor olabilirsiniz. İlişkilerde problemler çıkabilir. İş konusunda 15 gün boyunca iş konusunda şans sizden yana... Bu hafta kendinizi beğenmeyebilir ve bazı konularda değişikliğe gitmek isteyebilirsiniz fakat bu dönem pek uygun bir dönem değil... 

YENGEÇ YÜKSELENİ YENGEÇ OLANLAR; Bu hafta iş konusunda yeni planların devreye girmesi mümkün... Pazartesi ve Salı liderlik özelliğiniz ön plana çıkacak. Çarşamba gününden itibaren kendi içinize döneceğiniz bir dönem... Bu dönemde planlarınızı oluşturabilirsiniz. Aklınıza çok fazla fikir gelecek bu fikirleri kağıda dökmenizi öneririm. Ev, aile, arkadaş alanlarınızı daha fazla gözden geçireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Cuma günü İkizler burcunda gerçekleşecek Yeniay sizin harekete geçmeniz için uygun bir zaman değildir. Ortak para alanlarınızda ve yurtdışı bağlantılı işlerinizde destekleyici durumlar söz konusu olacak. 20-21 Haziran itibariyle hayat sizden yana dönmeye başlayacak. Uzaklardan alacağınız bazı haberler yanıltıcı bilgiler içerebilir. Büyük beklentileriniz varsa hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.Bu dönemde ev, aile, arkadaş ilişkilerinize önem göstermelisiniz. 

ASLAN YÜKSELENİ ASLAN OLANLAR; Sosyal ilişkileriniz harekete geçtiği, gelecek planlarınızı hızlandırdığınız zamanlar... Birden fazla işle uğraşmak ve bu işlerin mükafatını almak için doğru bir zaman... Kafanızdaki planları arkadaşlarınızla paylaşmak önem kazanabilir bu süreçte... İkili ilişkilerde olumlu bir zaman dilimine giriyorsunuz. Yeni başlangıçlar için Cuma günü ideal bir zaman. İlişkinizle alakalı konularda arkadaşlarınızdan güzel destekler alabilirsiniz ve sağlam ilişkiler kurabilirsiniz. Parasal konularda hayal kırıklıkları olabilir. Harcamalarınız hiç beklemediğiniz bir şekilde hızlanabilir. Perşembe ve Cuma günü parasal konularda kandırılma veya kayıplar yaşanabilir. 

BAŞAK YÜKSELENİ BAŞAK OLANLAR; Bu hafta alacak verecek konuları gündemde... İş alanlarında kendinizi gösterebileceğiniz daha çok çalışmak isteyeceğiniz bir dönem... Sevmediğiniz bir işte çalışıyorsanız farklı alanlara yöneleceğiniz bir döngü... Birden fazla işle uğraşırken hiç zorlanmayacaksınız. Venüs'ün gerilemesi çalıştığınız ortamlardaki kadın figürlerinden zarar görebileceğinizi belirtiyor. Cuma günkü Yeniay iş alanınızda yeni oluşumlar, yeni atılımlar getirebilir. Cuma gününden itibaren 15 gün süre içerisinde gelecek planları, kariyer, yeni iş bağlantıları sizi destekleyecek. İkili ilişkilerde sevdiğiniz insandan beklediğinizi ilgiyi göremeyebilirsiniz ve bu durum size hayal kırıklığı yaşatabilir bu yüzden beklentinizi yüksek tutmayın. 

TERAZİ YÜKSELENİ TERAZİ OLANLAR; Bu hafta harekete geçeceğiniz bir hafta... Güneşin İkizler burcuna geçmesiyle eğitim konusunda destekleneceğiniz bir dönem. Seyahat planınız varsa Cuma gününden sonraki 15 günü değerlendirebilirsiniz. Sağlığınıza gereken özeni gösterin. Beraber çalıştığınız insanlara karşı beklentinizi yüksek tutmayın hayal kırıklığınız bu durumda olacaktır. Aşk konusunda destekleneceğiniz bir hafta... Eski aşklar gündeme gelebilir. 

AKREP YÜKSELENİ AKREP OLANLAR; Pazartesi ve Salı yapmanız gereken işlerde harekete geçme zamanı. Alacak verecek dengenizin hızlandığı bir dönem... Para harcamalarınız hızlanabilir. Para konularıyla uğraşacağınız zamanlara geçiş yapıyorsunuz. Kredi çekmeyi düşünüyorsanız Cumadan sonrayı değerlendirebilirsiniz. Bu hafta en çok desteklendiğiniz alan aile ve yuva konuları... 

YAY YÜKSELENİ YAY OLANLAR; Bu hafta aşk hayatınıza daha çok vakit ayıracaksınız. Güneşin İkizler burcuna geçmesiyle beraber ikili ilişkilerin ve özel hayatınızın detaylarının önem kazanacağı bir sürece merhaba diyorsunuz. Hayatınızda biri yoksa bu hafta yeni bir ilişkiye başlamak isteyebilirsiniz. İlişkiler önem kazanıyor. Cumadan sonra taşınma durumunuz varsa hayatınızda bu konular hızlanacak. İkili ilişkilerde ve aile hayatınızda karşı tarafa çok fazla taviz vermemeye özen gösterin. Yarım kalmış konu ve olayları hallederken biraz daha gerçekçi davranmaya özen göstermeli ve yüzleşmelerden kaçmamalısınız. Arkadaş, kardeş ve ailenizin desteğini göreceksiniz. 

OĞLAK YÜKSELENİ OĞLAK OLANLAR; Önümüzdeki hafta ev, aile, yuva konularında yapılması gerekenlerin devrede olduğu bir zaman dilimi olacak. Çarşambadan sonra çok çalışacağınız bir döngüye merhaba diyorsunuz. Cuma günündeki Yeniayla beraber iş konularında hızlanma yaşayabilirsiniz. Yeni iş teklifleri gelebilir. İş alanınızla alakalı beklediğiniz bir haber alabilirsiniz. Bu hafta beraber çalıştığınız kişilerle alakalı hayal kırıklıkları olabilir. Yakın çevrenizdeki insanlarla iletişiminize dikkat etmeniz gereken bir hafta... Parasal konuda destek var sevgili oğlaklar... Cumadan itibaren maddi olarak elinizin güçleneceği bir dönem. 

KOVA YÜKSELENİ KOVA OLANLAR; Aşk, keyif dolu haberler alacağınız bir hafta... Aşk hayatınızda sevdiğinizle daha fazla vakit harcamak isteyebilirsiniz. İlişkinizde yaşadığınız problemler varsa bu hafta bunu çözmek için uygun bir zaman... Riskli adımlardan kaçınmalısınız. Parasal konularda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Parasal konulara gerçekçi bakmanızı öneririm. En çok destekleneceğiniz konular aşk, çocuklar ve yaratıcılığınızla alakalı konular. 

BALIK YÜKSELENİ BALIK OLANLAR; Birkaç gün boyunca parasal konularda neler yapabileceğinizi göreceksiniz. Çarşamba gününden sonra eviniz, aileniz, yuvanız daha önemli olacak. Evinizde vakit geçirmek size iyi gelecek. 5 Hazirana kadar bu konularda almanız gereken bir karar varsa gündeme getirin. Hayal kırıklıklarınız aile büyüklerinizden gelebilir. Bu dönemde gerçekçi olun. Görmezden geldiğiniz konular farklı zamanlarda karşınıza sıkıntı ve problem olarak gelebilir. Hiç beklenmedik yerden gelecek destekle kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz. Bağışık sisteminizi kuvvetli tutmalısınız. 

Online Astroloji Danışmanlığı almak için TIKLAYINIZ...

0 Yorum
Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu yapmak ister misiniz?
Yorum yap

Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.
Giriş yapmak için tıklayın. Hesabınız yok mu? Buradan bir hesap oluşturabilirsiniz.

Diğer ilgili bloglar
Güncellenmiş Sun, 07-Jun-2020
Güncellenmiş Sun, 31-May-2020
Güncellenmiş Sun, 10-May-2020
Güncellenmiş Sun, 03-May-2020
Güncellenmiş Sat, 25-Apr-2020
Güncellenmiş Fri, 13-Mar-2020
Güncellenmiş Mon, 09-Mar-2020
Güncellenmiş Thu, 20-Feb-2020
Güncellenmiş Sun, 16-Feb-2020
Güncellenmiş Mon, 10-Feb-2020
Güncellenmiş Mon, 10-Feb-2020
Güncellenmiş Mon, 10-Feb-2020
Güncellenmiş Mon, 10-Feb-2020
Güncellenmiş Mon, 10-Feb-2020
Güncellenmiş Mon, 10-Feb-2020
Güncellenmiş Mon, 10-Feb-2020
Güncellenmiş Mon, 10-Feb-2020
Güncellenmiş Mon, 10-Feb-2020
Güncellenmiş Mon, 10-Feb-2020
Güncellenmiş Mon, 10-Feb-2020
Güncellenmiş Mon, 10-Feb-2020
Güncellenmiş Tue, 04-Feb-2020
Güncellenmiş Sun, 02-Feb-2020
Güncellenmiş Wed, 22-Jan-2020
Güncellenmiş Fri, 17-Jan-2020
Güncellenmiş Mon, 13-Jan-2020
  • 0 Yorumlar
  • 0 Öğrenci
  • 1 Kurslar & Hizmetler
  • 27 Yazılar
  • 4 Takipçi

    Benim spiritüel konulara merakım yıllar öncesine dayanıyor... 12 yıl önce hayata geliş amacımı sorgularken Astrolojinin beni gitmem gereken yolun olduğunu gösterdi... 2 yıl eğitimimi aldım... D