1-7 HAZİRAN HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

KOÇ YÜKSELENİ KOÇ OLANLAR; Pazartesi salı ay terazide, ikili ilişkilere dikkat... Salı günü Venüs Mars karesi oluşacak bu kare ilişkilerinizde olumsuz durumlara sebep olabilir. Çarşamba ve P

Eğitmen Özlem Yıldız Son güncelleme Sun, 31-May-2020
+ Daha fazla göster
1-7 HAZİRAN HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

KOÇ YÜKSELENİ KOÇ OLANLAR; Pazartesi salı ay terazide, ikili ilişkilere dikkat... Salı günü Venüs Mars karesi oluşacak bu kare ilişkilerinizde olumsuz durumlara sebep olabilir. Çarşamba ve Perşembe günü ay akrepte bu iki gün ödemeler, alacak verecek işlerinizde bazı zorlanmalar hissedebilirsiniz. Cuma Cumartesi ay yay burcunda olacak. Seyahat planları yapabilirsiniz seyahat için uygun zamanlar. 5 Haziranda ay tutulması oluşacak. Yurtdışı işler, yeni bir eğitime başlamak ve seyahatler planlamak için uygun bir dönem. Pazar günü ay oğlakta kariyeriniz için plan yapabilirsiniz.

BOĞA YÜKSELENİ BOĞA OLANLAR; Sevgili boğalar, Pazartesi Salı Ay Terazi burcunda özellikle salı günü iş arkadaşlarınızdan olumsuz dönüşler alabilirsiniz. Sağlık konusunda böbreklerinize dikkat etmelisiniz. Çarşamba Perşembe özellikle Perşembe günü yakın çevrenizle alakalı duygusal kırılmalar yaşayabilirsiniz. Cuma ve Cumartesi astroloji gibi gizemli bilgilere merakınız artabilir. Özgürlük ihtiyacınız artar. Pazar günü uzak akrabalarınızla görüşmeler sağlayıp onlarla hoş sohbetler içinde bulunabilirsiniz. 

İKİZLER YÜKSELENİ İKİZLER OLANLAR; Pazartesi Salı Ay Terazi burcunda aşk ilişkileri ve çocuklarla alakalı konular gündeminizde olacak. Salı günü bu konulara dikkat edelim... Venüs Mars karesi ilişkilerde tartışmalara neden olabilir. Çarşamba ve Perşembe iş alanından alacağınız haberler sizi çok mutlu etmeyebilir... Özellikle perşembe günü... Kadın figürlerine dikkat. 5 Hazirandaki Ay tutulması ortaklık, evlilik gibi konularda bitişlere yol açabilir. Bu tutulma üç ayı kapsayacak bu yüzden üç ay boyunca evlilik ve ortaklıkta sert etkiler alabilirsiniz. Pazar günü daha içe dönük bir gün geçireceksiniz, duygular geri planda...

YENGEÇ YÜKSELENİ YENGEÇ OLANLAR; Sevgili Yengeç burçları Pazartesi Salı Ay terazi burcunda sizin ev, yuva, aile konularını tetikliyor. Salı günü Venüs Mars karesi tartışmaların olabileceğini gösteriyor. Bu yüzden biraz sakin kalalım. Çarşamba ve Perşembe Ay Akrep burcunda özellikle Perşembe günü ikili ilişkilerde erkek figüründen gelecek sert etkiler oluşabilir. Tartışmalara dikkat... Cuma günü Yay burcunda oluşacak Ay tutulması üç ay sürecek etkiye sahip bu da sizin işinizle alakalı bir bitişi gösteriyor olabilir veya üzerinde çalıştığınız bir proje varsa onun tamamlanması olarak algılanabilir. Cumartesi günü Ay boşlukta bugünü dua ya da meditasyonla geçirebilirsiniz. Yeni başlangıçlar için uygun bir zaman değildir. Pazar günü yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz. 

ASLAN YÜKSELENİ ASLAN OLANLAR; Pazartesi Salı Ay Terazi burcunda sizin kardeşler, yakın arkadaşlar ve seyahatlerle ilgili konularınızı tetikliyor. Salı günü bu konulara dikkat etmeniz gerekiyor. Çarşamba Perşembe Ay Akrep burcunda, aile ilişkileri konusunda Perşembe günü baba figürüne dikkat etmek gerekiyor. Tartışmalı durumlar söz konusu olabilir. Cuma günü gerçekleşecek olan Yay burcundaki Ay tutulması üç ay sürecek bir konu... Aşk ilişkilerini sorgulama, sonlandırma gibi konular gündemde olabilir. Pazar günü iş ile ilgili yeni projelerinizi tasarlayabilirsiniz. 

BAŞAK YÜKSELENİ BAŞAK OLANLAR; Pazartesi ve Salı Ay Terazi burcunda Pazartesi maddiyatla ilgili olumlu bir haber alabilirsiniz fakat Salı günü borçlar ve ödemeler konusu sizi zorlayabilir. Çarşamba Perşembe Ay Akrep burcunda özellikle Perşembe günü kardeşler ve yakın arkadaşlarla tartışmamaya dikkat edin... Cuma günü gerçekleşecek olan Yay burcundaki Ay tutulması sizin taşınma, şehir değiştirme gibi konularınızı gündeme getirebilir. Pazar günü sevgilinizden beklediğiniz duygusallığı göremeyebilirsiniz. 

TERAZİ YÜKSELENİ TERAZİ OLANLAR; Pazartesi Salı Ay sizin burcunuzda Pazartesi günü kendinizi iyi hissedebilirsiniz fakat Salı günü çaresiz, ne yapacağınızı bilemeyen bir durum yaşayabilirsiniz. Çarşamba Perşembe Ay Akrep burcunda özellikle Perşembe günü alım satım gibi konularda engellerle karşılaşabilirsiniz. Cuma günü gerçekleşecek olan Yay burcundaki Ay tutulması üç ay geçerli olacak şekilde kardeş, yakın arkadaş gibi konularda problemlerde bitişler yaşanacak. Pazar günü evde tadilat işleriyle uğraşmanızı tavsiye ederim. 

AKREP YÜKSELENİ AKREP OLANLAR; Pazartesi Salı Ay Terazi burcunda sizin iç dünyanıza yansıyacak. Salı günü kendinizi dengesiz, çaresiz hissedebilirsiniz. Çarşamba Perşembe günleri sözlerinize dikkat etmelisiniz. Daha iğneleyici ve kırıcı olabilirsiniz. Cuma günü Yay burcunda gerçekleşecek Ay tutulması üç ay boyunca etkili olacak. Elinizden çıkartmak istediğiniz bir mülkünüz varsa bu dönemde kolaylıkla satabileceksiniz. Pazar günü yakın arkadaş veya kardeşlerinizle güzel telefon görüşmeleri yapmanızı öneririm. 

YAY YÜKSELENİ YAY OLANLAR; Pazartesi Salı Ay Terazi burcunda sizin sosyal çevreniz ya da ideallerinizle alakalı düşünceleriniz gündemde olacak fakat Salı günü bu konularda biraz daha olumsuz düşünceye sahip olabilirsiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri biraz daha içe dönük iki gün olacak bu süreçte dinlendirici müzikler, dualar, meditasyonlar sizi rahatlatacaktır. Cuma günü yaşanacak Yay burcundaki Ay tutulması sizin artık yeni kararlar alıp eskiyi bırakmanızı destekleyecek üç aylık bir süreç başlıyor. Pazar günü elde etmek istediğiniz ne varsa onun hayalini kurabilirsiniz. 

OĞLAK YÜKSELENİ OĞLAK OLANLAR; Pazartesi ve Salı günleri Ay Terazi burcunda kariyer ve iş ortamınızda gerçekleşecek bazı gelişmeler Salı günü canınızı sıkabilir. Çarşamba ve Perşembe Ay Akrep burcunda özellikle Perşembe günü kendinizi öfkeli veya çaresiz hissedebilirsiniz. Cuma günü Yay burcundaki Ay tutulması ruhsal olarak bazı değişimler yaşayacağınızı gösteriyor. Üç ay içerisinde farklı konulara merakınız artabilir. Pazar günü Ay Oğlak burcunda kendinizi iyi hissedeceğiniz bir gün. 

KOVA YÜKSELENİ KOVA OLANLAR; Pazartesi ve Salı Ay Terazi burcunda eğitimle veya seyahatlerle alakalı konularda özellikle Salı günü kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri Ay Akrep burcunda özellikle Perşembe günü otorite figürü kişilerle veya kariyerinizle ilgili olumsuz gelişmeler oluşabilir. Cuma günü Yay burcunda gerçekleşecek Ay tutulması yeni gelecek planları oluşturmanızda üç ay boyunca sizi destekleyecek. Yeni sosyal çevreleriniz olacaktır. Pazar günü ruhsal olarak daha içe dönük bir gün yaşayabilirsiniz. 

BALIK YÜKSELENİ BALIK OLANLAR; Pazartesi ve Salı günleri Ay Terazi burcunda özellikle Salı günü Mars Venüs karesi borçlar, ödemeler, korkularınızla yüzleşeceğiniz bir gün... Çarşamba Perşembe günleri özellikle Perşembe günü seyahat planları, eğitimle alakalı konularda kısıtlanmış hissedebilir öfke duyabilirsiniz. Cuma günü gerçekleşecek olan Yay burcundaki Ay tutulması üç aylık bir süreci kapsayan kariyerinizde bitişler yaşanması mümkün. Pazar günü hedeflerinizle alakalı yeni planlar yapmak, arkadaşlarınızla telefon konferans görüşmeleri yapmak size iyi gelecektir.

SİZE ÖZEL ONLİNE ASTROLOJİ DANIŞMANLIĞI ALMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.....

0 Yorum
Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu yapmak ister misiniz?
Yorum yap

Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.
Giriş yapmak için tıklayın. Hesabınız yok mu? Buradan bir hesap oluşturabilirsiniz.

Diğer ilgili bloglar
Güncellenmiş Sun, 07-Jun-2020
Güncellenmiş Sun, 17-May-2020
Güncellenmiş Sun, 10-May-2020
Güncellenmiş Sun, 03-May-2020
Güncellenmiş Sat, 25-Apr-2020
Güncellenmiş Fri, 13-Mar-2020
Güncellenmiş Mon, 09-Mar-2020
Güncellenmiş Thu, 20-Feb-2020
Güncellenmiş Sun, 16-Feb-2020
Güncellenmiş Mon, 10-Feb-2020
Güncellenmiş Mon, 10-Feb-2020
Güncellenmiş Mon, 10-Feb-2020
Güncellenmiş Mon, 10-Feb-2020
Güncellenmiş Mon, 10-Feb-2020
Güncellenmiş Mon, 10-Feb-2020
Güncellenmiş Mon, 10-Feb-2020
Güncellenmiş Mon, 10-Feb-2020
Güncellenmiş Mon, 10-Feb-2020
Güncellenmiş Mon, 10-Feb-2020
Güncellenmiş Mon, 10-Feb-2020
Güncellenmiş Mon, 10-Feb-2020
Güncellenmiş Tue, 04-Feb-2020
Güncellenmiş Sun, 02-Feb-2020
Güncellenmiş Wed, 22-Jan-2020
Güncellenmiş Fri, 17-Jan-2020
Güncellenmiş Mon, 13-Jan-2020
  • 0 Yorumlar
  • 0 Öğrenci
  • 1 Kurslar & Hizmetler
  • 27 Yazılar
  • 4 Takipçi

    Benim spiritüel konulara merakım yıllar öncesine dayanıyor... 12 yıl önce hayata geliş amacımı sorgularken Astrolojinin beni gitmem gereken yolun olduğunu gösterdi... 2 yıl eğitimimi aldım... D